Aktualności z życia naszej szkoły

Przyjaciel doskonały

Poniedziałek, 18 października 2021r.

(...)

(...)

Pasowanie na Ucznia

Piątek, 15 października 2021r.

W czwartek, 14 października 2021 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Ucznia. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroc (...)

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIELETNICH W ŚWIETLE PRAWA

Piątek, 15 października 2021r.

Dnia 13 X 2021 r. w Zespole Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich odbyło się spotkanie policjantów z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie z uczniami klas VII (...)

Czytaj

Warsztaty w ramach „Szkolnych Dni ze Świętym Janem Pawłem II”

środa, 13 października 2021r.

13 października 2021 roku, ksiądz Marcin zaprosił Pana Jana Walkowiaka - z wykształcenia ceramika, mistrza malowania na szkle. Pan Jan w swoich pracach stos (...)

Szkolne Dni z Janem Pawłem II

Wtorek, 12 października 2021r.

„Wypłyń na głębię! Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie, i na nowo wypłyń na głębię! Odkryj głębie własnego ducha. Wnikaj w g (...)

"Robimy papieską kremówkę"

Poniedziałek, 11 października 2021r.

Wyrusz w drogę. Nie zadowalaj się dyskutowaniem; nie czekaj, aby zrobić coś dobrego, na okazje, które może nigdy się nie pojawią. Już nadszedł czas dz (...)

VI Rajd Franciszkański

Poniedziałek, 4 października 2021r.

W dniu patrona naszej szkoły - św. Franciszka z Asyżu, przy pięknej pogodzie wyruszyliśmy na VI Rajd Franciszkański. (...)

Czytaj

Jak WAKACJE i FERIE... to tylko z WARTOŚCIAMI !

Piątek, 1 października 2021r.

Choć do ferii zimowych jeszcze dużo czasu to już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wypoczynku w miejscowości Małe Ciche k. Zakopaneg (...)

RAJD FRANCISZKAŃSKI

Czwartek, 30 września 2021r.

Zgodnie z naszą tradycją Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich zaprasza na VI RAJD FRANCISZKAŃSKI. (...)